Тернополяни сприймають за образу святкувати Новий рік за бідним столом

0
347

svyatoТретій день тернополяни відпочивають на Театральному майдані. Біля торгових будиночків зі смаколиками й сувенірами сформувалися чималі черги.

– Ми вже другий день сюди приходимо, – розповідає Соломія Дячун. – Дітям подобається. Плануємо покататись на ковзанах. Але ще не зважились. Проте святкування тільки розпочалося. Думаю, до кінця січня, ми це зробимо.

До слова, тернополяни зазначають, незважаючи на подорожчання продуктів, Новий рік зустрічали за щедрим столом, переважно у сімейному колі або з друзями. Для когось поскаржитися, наче визнати себе поганою господинею. А це вже майже образа. От і стягувалися, хто як міг, аби зустріти Новий рік за найкращими традиціями.

Ми були вдома, нікуди не ходили. Поїхали до батьків в село. – Розповідає Світлана. – Звичайно, дорого все, але думаю, що не зважатимуть люди на ціни, бо є традиції. І в нас буде на столі 12 страв. І думаю, кожна людина так робить.

– Поки малі діти, то святкуємо вдома, – каже тернополянка Вікторія. – Зараз не дуже ще відчутно навантаження на сімейний бюджет. Як завжди.

– Я зустрічав Новий рік у тверезому товаристві. Економили, бо скільки можна пити? Треба ж і працювати потім, – наголошує пан Михайло.

– Я зустрічала в колі родини, але нормально. Вважаю, що не дуже витратили. Так собі. Нормально, – мовить тернополянка Ольга.

У році що настав, тернополяни чекають миру. Нині не хочеться говорити про труднощі чи незгоди, краще бажати один одному здоров’я, любові й злагоди. За кілька днів – Різдво. Його тернополяни теж відзначатимуть, як завжди – у родинному колі, за щедрим столом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ