За такі маршрутки з тернополян хочуть брати на гривню більше (фото)

1
594

img_5509Сів сьогодні у маршрутне таксі. 28-й номер. Вкотре спіймав себе на думці, що тернопільські маршрутки – як термобілизна. Але навпаки. Влітку – спекотно, взимку – холодно. Але то таке. Ліричний відступ.

Людей у салоні практично нема. І не дивно. Хтось відсипається після новорічної ночі. Хтось доїдає, що з вечора не встиг. Сідай, де хочеш. Але там, де хочу, не дуже сядеш.

Спинку одного сидіння хтось погриз. Судячи з усього – гриз довго і натхненно. Але то ще не найгірше. Наступне крісло взагалі без спинки. Напевно отой гризун тут довів справу до кінця.

Воно ніби і дрібниця. Подумаєш – спинки нема чи брудно, або холодно чи водій грубіян. І ще багато таких чи. Я зараз трішки про інше. Мені стосунки тернопільських перевізників з пасажирами нагадують передвиборний період. Це коли політики багато обіцяють, щоб їх вибрали, а потім одразу починається амнезія.

Так і тут. Перед кожним подорожчанням проїзду нам обіцяють покращення обслуговування. Але як тільки перевізник свого доб’ється, одразу забуває, що потрібно щось там покращувати.

З 10 числа ми платитимемо на гривню більше. Тільки я чомусь сумніваюся, що маршрутки від цього стануть комфортнішими, а водії ввічливішими.

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ