Тернопільських поліцейських очікує дуже серйозний екзамен на зрілість

0
726

zavantazhennyaНа сайті національної поліції у Тернопільській області про цю подію поки що нема жодного слова. Тому про те, що місцеві правоохоронці затримали голову Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука за кермом у стані алкогольного сп’яніння, громадськість довідалася від тернополянина Ігора Василіва.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук він повідомив, що подія ця трапилася ще вчора на вулиці Івана Франка. Віктор Вікторович нібито заздалегідь почав чи то проводжати старий, чи то зустрічати новий рік, про що свідчив специфічний запах. Але від медичного освідчення чиновник відмовився. Що, згідно із законодавством, підтверджує факт алкогольного сп’яніння.

Повторюся, що хоча з моменту нібито затримання Віктора Овчарука минула майже доба, правоохоронці не підтвердили і не спростували цей факт. Сам Віктор Володимирович усе заперечує. Він натякає, що за кермом міг бути його водій, хоча стовідсоткової впевненості нема.

Ситуація чимось починає нагадувати випадок з екс-головою обласної адміністрації Валентином Хоптяном, але у меншому масштабі. Тоді сталася трагедія, а тут, можна сказати, – дрібне хуліганство. Але і тоді, і тепер шукали не винного, а крайнього.

А тепер, враховуючи, що офіційної інформації нема – кілька припущень. Якщо це правда, то Віктор Вікторович, як серйозний, відповідальний політик проєвропейського рівня мав би сам подати у відставку. Але хто у Тернополі зустрічав серйозних політиків, та ще й європейського рівня? Тому залишимо на хвильку голову у спокої. Його і без цього зараз голова болить.

Поговоримо про дії правоохоронців. Якщо цей випадок був, чому про нього до цього часу не повідомили громадськість? Якщо ж ні – чому нема офіційного спростування? Адже люди хвилюються. А свята не за горами. І як тоді налягати на майонез і шубу, якщо достеменно невідомо, чи був Віктор Овчарук у стані алкогольного сп’яніння чи ні? Це ж ніякий шматок у горло не полізе.

І знову ж таки, якщо таке трапилося, то нашим правоохоронцям доведеться здати серйозний екзамен на професійну зрілість. Якщо доведуть справу до кінця – честь їм і хвала. Можна вважати, що у цій країні справді відбуваються позитивні зміни. Якщо ж ні – невже це справді когось здивує?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ