Суд над головою Тернопільської облради перенесли через астролога

0
599

завантаженняВчора у Тернополі мала статися безпрецедентна подія – на лаву підсудних мав сісти голова обласної ради Віктор Овчарук. Мав, але не сів. Чому – про це трішки пізніше.

Суд мав розглянути справу щодо відмови проходження Віктора Вікторовича освідчення на алкогольне сп’яніння. Напередодні Нового року патрульні зупинили машину, у якій Віктор Овчарук повертався додому, і ледь встояли на ногах від запаху перегару.

Голова тоді відмовився «дихнути у трубочку». А за кілька днів приніс довідку, що був тверезим, при повній пам’яті і взагалі за кермом був не він, а людина дуже на нього схожа.

Вчорашній суд і мав з’ясувати усі обставини цієї справи, яка за словами самого Віктора Вікторовича має усі ознаки політичного замовлення. Але головний підозрюваний у залі судових засідань так і не зявився.

Подейкують, що Віктор Вікторович приніс у суд довідку від одного місцевого астролога, згідно з якою судити його у цей день не можна. Зірки не так зійшлися. Так що довелося суд перенести на 27 лютого і сподіватися, що того дня небесні світила дозволять таки приступити до розгляду справи.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ