Театральний майдан Тернополя затягнуло смачним димом

0
530

shashlyk_resizedЦими днями відвідувати тернопільський Театральний майдан на порожній шлунок не рекомендується. Запах тут такий, що голодна людина може втратити свідомість. Це – хто слабший. У сильніших шлунок одразу починає виводити мелодію: «Гей, наливайте повнії чари».

На театральному майдані готують шашлики. Димом затягнуло усе навколо. Але ж не шашликами єдиними славиться сьогодні головна площа міста. Тут можна знайти наїдки і напої на будь-який смак.

А до усього цього ще й кіоски із сувенірною продукцією, переважно китайського виробництва. Хоча є ще ковзанка, є кілька атракціонів, шопка з ягнятами. І навіть головний атрибут Нового року – ялинка.

Попри те, чомусь відсутнє відчуття святковості. Отой запах смаженого на відкритому вогні м’яса викликає асоціацію про пікнік на асфальті чи то вірніше, на бруківці.

Зрозуміло, що є у місті певний контингент, якому для повного свята не так вже й багато потрібно. Але ж є ще багато людей, котрі хотіли б піти до центральної ялинки сім’ями. А вести зараз туди дітей, навіть попередньо їх нагодувавши, не рекомендується. Бо потім вони довго пахнутимуть димом. Нехай і смачним.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ