Рік, що минає, тернополян не розчарував

0
468

irynaІрина, тернополянка

«До Нового року ставлюся без надмірних очікувань. Це для мене звичайний день. Справжнім святом для мене є, радше, Різдво, коли всі рідні збираються вдома. От тоді справді гарно. Бажаю всі затишку, злагоди й миру».

 

 

maryanaМар’яна, школярка

«Старий рік був для мене звичайним – школа, уроки. Бажаю своїм однокласникам у новому році гарних оцінок. А всім іншим – добра. Кажуть, як новий рік почнеться, так і далі буде цілий рік. Я в новорічну ніч для себе забажаю гарних оцінок».

volodymyrВолодимир, люблячий дідусь

«2016 для мене запам’ятався внуками. У мене їх троє. Стараюся проводити з ними більше часу. Тернополянам і всім українцям бажаю щастя, здоров’я. А головне, щоб закінчилася та війна».

zoryanaЗоряна, продавець вафель

«Я новий рік зустрічатиму з друзями і родичами. Це така традиція збиратися разом. В попередньому році нічого такого особливо не відбулося. Але надіюсь ( і буду те загадувати), що всі будуть здоровими і щасливими».

igorІгор, тернополянин

«Для мене кожен рік знаковий. Ми стаємо старшими, досвідченішими. Кожного року є якісь здобутки. Побажаю тернополянам мирного неба, здоров’я й успіху. Здійснення всіх мрій!»

volodymyraВолодимира, тернополянка

«2016 рік був хорошим. Не можна на нього нарікати. Він був різним, і по-різному було. Але, якщо ми живі-здорові, то й дяка Богу. Я завжди кажу, коли разом збираються діти, внуки, чоловік – значить рік був хорошим. І ми йому дякуємо, і дякуємо тим, людям, з якими зустрічались, які нам робили добро. І ми старались робити добре. В новому році бажаю миру, мирного неба не лише тернополянам, а всім українцям. Тож сподіваємось, що в новому році закінчиться війна, люди будуть щасливими, усміхатимуться один одному».

bogdanБогдан Новацький, художник

«Сподіваюся, що в новому році син приведе додому невістку. А то в 2016 нічого особливого не відбулося. Ось, в останній день року, вийшов на Валову, щоб продати кілька картин. Вчора намалював таких снігурів і вже продав за 500 гривень. Буде дружині на подарунок».

martaМарта Парій, учениця 7 класу

« Попередній рік чим мені запам’ятався? Я перейшла в 7 клас. Було багато очікувань. Решта все, як завжди. Загадаю, щоб мати гарні оцінки вкінці навчального року. Бажаю всім, щоб новий рік був кращим, ніж попередній».

maksymМаксим, тернополянин

«2016-й пролетів непомітно. Дуже швидко. Думаю, 2017-й вразить чимось особливим. Бажаю всім добра, бути щасливими й красивими. І щоб дітки ніколи не хворіли».

katyaКатя, продавець у святковому вагончику

«Від нового року очікую, щоб здійснилися мрії. Того й бажаю усім. А ще, звичайно, щастя і міцного здоров’я. Ніколи не сумувати за втраченими можливостями, а створювати нові».

Підготувала Наталія ЧЕРВАК

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ