У Тернополі цього не було дуже давно

0
636

1266124_1278569Ще з лютого минулого року тернопільські перевізники працюють собі у збиток, – запевняє директор товариства «Менс-Авто» Андрій Намака. Його підтримує директор «Мега-Сервіс» Роман Сполович, який переконує тернополян, що при вартості проїзду 3 гривні перевізники неспроможні належним чином обслуговувати пасажирів.

Адже потрібно постійно купувати запчастини, збільшувати зарплатню водіям і вартість пального невпинно зростає.

Не залишився осторонь і «Тернопільелектротранс». Там нагадали про підняття вартості на електроенергію.

Свої розрахунки перевізники передали депутатам міської ради. Тепер – справа за відповідною комісією. Якщо цифри її вразять, то вартість проїзду зросте до 4 гривень.

Це питання у нашому місті порушують уже не вперше. Як і не вперше мова йде про те, що насправді ніхто не спроможний підрахувати, які ж прибутки отримують перевізники.

І все ж можна прогнозувати, що найближчим часом проїзд не подорожчає. Бо це зовсім не на руку міському голові. Сніг сильно вдарив по його рейтингу. Якщо ж нині ще й потрусити гаманці і кишені тернополян, ситуація лише погіршиться. Тому питання підняття вартості проїзду дуже доречне. Адже якщо Сергій Віталійович зуміє «переконати» перевізників, що робити це не варто, його рейтинг хоча б трохи, та все ж підніметься догори.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ