Про що говорили у Тернополі науковці з Харкова і Ужгорода

0
136

15224620_1149193548498679_191106274_oУ Тернополі відзначили 150-річчя від Дня народження Михайла Грушевського. Всеукраїнську науково-практичну конференцію з цієї нагоди провели у ТНПУ ім. В.Гнатюка. Науковці й педагоги з Тернополя обговорили актуальні питання сучасної історії України з колегами із Харкова, Києва і Ужгорода.

– Усі, без винятку,, учасники змогли виголосити свої ідеї та міркування, висловити власне бачення того, що було в минулому і того, що слід очікувати від майбутнього. – коментує директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський. – Конференції і надалі повинні набирати обертів, залучаючи все більшу кількість учасників. У Тернополі такі заходи проводяться регулярно, зокрема, історичний факультет часто організовує подібне. Також ми мали досвід і в міжнародних історичних конференціях. Сподіватимемось, що ця традиція не зникне і ми спільними зусиллями зможемо залучити більшу кількість учасників

Як зазначив голова організації “Нове покоління Тернопільщини” Іван Янюк, вони вперше долучились до наукової конференції:

– Ми задоволені результатами  і  можемо гарантувати, що це не остання така зустріч. – каже він. – Нам приємно, що сьогодні тут були присутні високоповажні люди – професори і доктори наук. Обговорювані питання є достатньо актуальними і на сьогодні, адже українську історію багато людей сприймають в аспекті  культурно-провітницької діяльності або національно-визвольної боротьби. Насправді історичне життя українців цікаве та багатогранне. Тому такий досвід був надзвичайно корисним та захоплюючим.

Організатори конференції планують розширити її масштаби та залучити якомога більше учасників не лише серед науковців, а й студентів, магістрантів та аспірантів-істориків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ