Жителі Хмельниччини добровільно віддають свої кошти шахраям

0
335

Коли читаєш такі повідомлення, не перестаєш дивуватися – скільки ж можна? Чи не кожного дня люди стають жертвами шахраїв, але попри це продовжують добровільно віддавати свої гроші. Як мовиться хтось вчиться на чужих помилках, а комусь потрібно і самому наступити на граблі.

Тільки минулої доби четверо жителів Хмельниччини стали жертвами вже таких звичних шахрайських схем.

64-річний житель обласного центру хотів купити шини до автомобіля. На одному з сайтів домовився з продавцем і перерахував тому 10 тисяч гривень. Думаю не варто казати, що ні шин, н грошей він більше не побачив.

А 59-річний житель Хмельницького намагався врятувати сина, якому ніби то загрожувала відповідальність за зберігання наркотиків. «Порятунок» обійшовся у 28 тисяч гривень. Син дуже здивувався, коли довідався, що йому загрожувала така небезпека. А ще більше був вражений, коли почув суму, яку батько просто так комусь віддав.

І ще одна схема, без якої сьогодні ніяк – вашу банківську карточку заблоковано, вкажіть усі дані. Саме так і зробила 50-річна хмельничанка, коли до неї зателефонували з «банку». Інформація коштувала їй 17 тисяч гривень.

Але це ще дрібниці. На такий же «гачок» потрапив і 56-річний житель Кам’янця-Подільського. Але йому пощастило менше, бо в нього на рахунку було значно більше грошей. 133 тисячі, такою сумою зуміли за кілька хвилин заволодіти шахраї.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ