На Хмельниччині зараз перебуває майже 30 тисяч вимушених переселенців

0
71

Штаб допомоги вимушеним переселенцям, що знаходиться в кінотеатрі ім. Шевченка, продовжує свою роботу у тісній взаємодії з Координаційним центром прийому переміщених осіб, що знаходиться на Хмельницькому залізничному вокзалі, а також з волонтерами нашого міста, – повідомляє Хмельницька міська рада

За минулу добу прийняли 32 потяги. Ними прибули у наше місто близько 1200 переселенців. Всього за минулу добу прибуло близько 2000 переселенців, які розміщуються в освітніх закладах, культових спорудах, закладах готельно-ресторанного бізнесу, в приватному секторі. Величезна вдячність всім, хто долучився до цієї шляхетної справи!

В межах Хмельницької міської територіальної громади залишилось близько 28 тисяч переселенців, ще понад 132 тисяч зупинялись у нас щонайменше на добу, отримавши допомогу та підтримку, та продовжили свій шлях на захід.

Станом на 27 березня до загальноосвітніх закладів зараховано 904 учні-переселенці. 567 дорослих подали заяву на працевлаштування.

В Штабі працює пункт прийому допомоги переселенцям, потреби пункту постійно публікуються в різних групах, зокрема у Telegram «ХМР координаційна група».

Також створено офіційний телеграм-канал для оперативного інформування та координації у справах вимушених переселенців «Штаб допомоги переселенцям МР».

В Штабі постійно на зв’язку 5 телефонів, по яких можуть звертатися переселенці, волонтери для координації зусиль.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ