На Тернопільщині один завод добудовують, інший – продають

0
300

foto57Вже наступного місяця у Чорткові має запрацювати завод ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Ото вже пафосу буде під час його відкриття. І освячення, і особиста присутність голови ОДА. Не обмине ж він нагоди виголосити чергову промову про успіхи і досягнення. Та й голова обласної ради, швидше за все, порадує своєю присутністю. Не виключено, що хтось з народних депутатів також візьме участь у цьому дійстві.

І не дивно – не часто у нашій області такі події стаються. Все ж – майже 2 тисячі робочих місць. Відповідно і надходження до бюджету.

Але поки готуються відкривати цей завод, фонд держмайна в області вперто і наполегливо намагається продати «Оріон». Чергова спроба запланована на 23 серпня.

«Спихнути» цей завод хоча б комусь намагаються вже кілька років. Проте ніхто чомусь не готовий викласти 140 мільйонів гривень за підприємство «розташоване у зоні міста із транспортним сполученням з усіма мікрорайонами».

До речі, поки «Оріоном» безуспішно торгують, все те ж ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» збудувало поруч своє підприємство і забезпечило роботою майже 4-ох тисяч тернополян і жителів навколишніх сіл.

А у нас же простоює не лише «Оріон»…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ