Хто з тернопільських нардепів проти збільшення соціальних стандартів

0
121

ЗаставнийКілька тижнів тому Верховна Рада не спромоглася прийняти законопроект, згідно з яким прожитковий мінімум і мінімальна пенсія мали зрости на 5 відсотків.

Народні депутати вирішили, що народ не варто балувати у кризовий період, і в час московської агресії і за законопроект голоси віддали всього 163 слуги народу. Тут варто зауважити, що коли самим нардепам зарплату піднімали втричі, у них розвинулася миттєва амнезія і вони чомусь призабули і про кризу, і про агресію. Хоча, можливо, порівнювати не варто – втричі більше народним обранцям, які ще пальцем об палець не вдарили, щоб прийняти хоча б один закон для покращення життя пересічних українців і 5 відсотків тим самим українцям, які наповнюють бюджет, щоб була змога збільшувати втричі зарплатню депутатам і їх помічникам.

А як повели себе тернопільські депутати? Михайло Головко зі «Свободи» і Тарас Пастух з «Самопомочі» проголосували «за».

Володимир Соляр з «Народного фронту» жодної кнопки не натиснув, бо був того дня відсутній. Напевно пішов на якийсь особистий фронт. Його одно партієць Роман Заставний так і не вирішив особисто для себе чи варто піднімати своїм виборцям соціальні стандарти тому «утримався».

А тернопільські «порошенківці» не дали цьому законопроекту жодного голосу. Тарас Юрик того дня на роботу взагалі не вийшов. І це правильно, для чого при такій мізерній зарплаті кожного дня працювати.

А ось Барна, Побер і Люшняк на кнопки не тиснули.  Що також правильно. Для чого втомлювати депутатські пальчики?

Подобається нам це чи ні, а вибори у Верховну Раду знову колись будуть. І всі оці чолов’яги, набравши побільше локшини прийдуть до нас. І будуть розповідати, що мандат депутатський їм потрібен виключно для того щоб піклуватися про добробут свої виборців. І заливатимуться вони соловейками і брехатимуть нам у вічі поглядів не відводячи. А вже від нас з вами залежить вірити їм чи ні. У будь-якому випадку запам’ятайте, хто собі зарплату підняв втричі, а вам не захотів додати навіть 5 відсотків до того мізеру, який у вас зараз є.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ