За чим тернополянам не варто зайвий раз нахилятися

0
100

IMG_3985На вулиці ми звикли дивитися під ноги і досить часто у поле нашого зору потрапляють різні предмети. Чи варто їх піднімати, чи настільки безпечні ці знахідки, як може здатися на перший погляд?

Перстень. Дівчатам така знахідка пророкує швидке заміжжя, а всім іншим від неї не варто чекати чогось хорошого. Перстені, особливо золоті і срібні, зберігають інформацію про свого колишнього господаря. І якщо у нього була негативна енергетика, це може вам суттєво нашкодити. Крім того, перстені  часто використовують для пристріту. Тому краще не ризикувати.

Ключі. Ця знахідка пророкує нові можливості і швидкий успіх. Але тому, хто їх загубив доведеться міняти всі замки у квартирі. А це у наш час задоволення не з дешевих. Тому не завадило б розвішати оголошення принаймні у тому районі,  де ви їх знайшли. Не відомо, як там буде в майбутньому з успіхами, але на вдячність таки можна розраховувати.

Гроші. Скільки б їх на землі не лежало – піднімати не варто. Вони принесуть вам хіба що хвороби і невдачі. Якщо ж ви все-таки не встояли і взяли в руки, то намагайтеся витрачати їх не на свої захцянки, а на якісь хороші справи і благодійність.

Хрестик. Існує дві полярні думки щодо цієї знахідки. Є версія, що піднявши із землі хрестик,  ви звалите на свої плечі чужий хрест і нестимете його до кінця життя. Хоча подейкують, що знайдений хрестик може принести успіх.

Годинник. Якщо вам на дорозі трапився саме він, це свідчить, що ви марнуєте своє життя і вам необхідно щось змінювати.

Рукавички. Хороша знахідка. Шкіряні – до швидкого збагачення. Якщо рукавичка одна – скоро ви можете познайомитися з людиною, яка змінить ваше життя.

Ніж. У будь-якому випадку піднімати його не варто. Така знахідка символізує зраду і скандал.

Ікона. Перш ніж нести її додому, зайдіть у церкву і освятіть. Хто його знає, кому вона належала і які гріхи перед нею відмолював попередній власник.

Сережка. Кажуть, що сережки губляться лише тоді, коли у їх власника – надлишок негативної енергії. Тому піднімати не варто.

Шпилька. Одна з найгірших знахідок. Їх часто використовують для пристріту, тому не варто навіть торкатися, не те що нести додому.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.