За чим тернополянам не варто зайвий раз нахилятися

0
188

IMG_3985На вулиці ми звикли дивитися під ноги і досить часто у поле нашого зору потрапляють різні предмети. Чи варто їх піднімати, чи настільки безпечні ці знахідки, як може здатися на перший погляд?

Перстень. Дівчатам така знахідка пророкує швидке заміжжя, а всім іншим від неї не варто чекати чогось хорошого. Перстені, особливо золоті і срібні, зберігають інформацію про свого колишнього господаря. І якщо у нього була негативна енергетика, це може вам суттєво нашкодити. Крім того, перстені  часто використовують для пристріту. Тому краще не ризикувати.

Ключі. Ця знахідка пророкує нові можливості і швидкий успіх. Але тому, хто їх загубив доведеться міняти всі замки у квартирі. А це у наш час задоволення не з дешевих. Тому не завадило б розвішати оголошення принаймні у тому районі,  де ви їх знайшли. Не відомо, як там буде в майбутньому з успіхами, але на вдячність таки можна розраховувати.

Гроші. Скільки б їх на землі не лежало – піднімати не варто. Вони принесуть вам хіба що хвороби і невдачі. Якщо ж ви все-таки не встояли і взяли в руки, то намагайтеся витрачати їх не на свої захцянки, а на якісь хороші справи і благодійність.

Хрестик. Існує дві полярні думки щодо цієї знахідки. Є версія, що піднявши із землі хрестик,  ви звалите на свої плечі чужий хрест і нестимете його до кінця життя. Хоча подейкують, що знайдений хрестик може принести успіх.

Годинник. Якщо вам на дорозі трапився саме він, це свідчить, що ви марнуєте своє життя і вам необхідно щось змінювати.

Рукавички. Хороша знахідка. Шкіряні – до швидкого збагачення. Якщо рукавичка одна – скоро ви можете познайомитися з людиною, яка змінить ваше життя.

Ніж. У будь-якому випадку піднімати його не варто. Така знахідка символізує зраду і скандал.

Ікона. Перш ніж нести її додому, зайдіть у церкву і освятіть. Хто його знає, кому вона належала і які гріхи перед нею відмолював попередній власник.

Сережка. Кажуть, що сережки губляться лише тоді, коли у їх власника – надлишок негативної енергії. Тому піднімати не варто.

Шпилька. Одна з найгірших знахідок. Їх часто використовують для пристріту, тому не варто навіть торкатися, не те що нести додому.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ