Чи підтримують у Тернополі людей з інвалідністю?

0
120

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і Тернопільського району вели мову про надання соціальних послуг особам з інвалідністю.

«З початку 2018 року через Тернопільський міськрайонний центр зайнятості шукали роботу 279 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які проживають в м. Тернополі та Тернопільському районі, з яких – 21 демобілізований учасник АТО. 55 людей з інвалідністю працевлаштовані, 10 – проходили навчання, один учасник АТО з інвалідністю працевлаштований після навчання, – повідомив директор МРЦЗ Анатолій Куриляк. – За станом на 01 листопада 2018 року статус безробітного мають 90 осіб з інвалідністю, в тому числі – 9 учасників АТО, яким здійснюється пошук підходящої роботи».

Про співпрацю з центром зайнятості повідомили представники громадської організації «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами

“Золотий ключик” Світлана Гуцуляк та Тернопільської міської організації товариства Червоного Хреста Тетяна Лех, зокрема, щодо організації громадських робіт з надання послуг для дітей з інвалідністю та послуг для одиноких осіб похилого віку.

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Тернопільської РДА Тетяна Матвіїшин вела мову про можливості громадських робіт у Тернопільському районі щодо послуг для осіб з інвалідністю.

Про додержання роботодавцями законодавства про працю розповів Олекандр Мисак, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області.

Варто зазначити, що фахівці центру зайнятості разом із органами влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, що опікуються проблемами осіб з інвалідністю, роботодавцями знаходять реальні можливості для забезпечення робочими місцями тих, кому доля приготувала складні випробування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ