Сергій Надал: «Контрактники, які вступлять у тернопільську тероборону, отримають на руки по 20 000 грн. одноразових виплат»

0
145

Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до тернополян із закликом вступати у Територіальну оборону Тернополя. Сергій Надал каже: «Комплектування батальйонів територіальної оборони займаються військові. Усі, хто вступить у Тероборону за контрактом, отримають з міського бюджету одноразову виплату на руки –  20 тисяч гривень».

Міський голова Тернополя у своєму зверненні наголошує: «Україна була, є і буде! Сьогодні ворог знову біля наших воріт. Він погрожує нам війною. Але ми готові. Ми – Українці! Ми – на своїй Богом даній землі! Україна- вільна демократична незалежна держава. Московському царьку, як би він не виправдовувався перед росіянами, цього не змінити. Ми готові боротися і перемагати».

Сергій Надал розповідає про підготовку міста на випадок надзвичайної ситуації. «Маємо бути готові до різних дій з боку ворога. У Тернополі перевіряємо та налагоджуємо роботу системи оповіщення. Вулиці міста освітлюються і вночі. У разі виникнення аварійної ситуації з водопостачанням, користуйтеся колонками-качалками та бюветами. Також наш «Тернопільводоканал» закуповує спеціальні ємності для доставки води до будинків. Маю надію, що навчання для керівників утримуючих підприємств та ОСББ були корисними. Вони мають організувати прибирання у підвалах, які у випадку надзвичайної ситуації будуть захисним укриттям. Звертаюсь до тернополян: перевірте, будь ласка, підвал вашого будинку, проконтролюйте, допоможіть навести там лад. Зараз, як ніколи, важливі наші згуртовані дії», – розповідає Сергій Надал.

У Тернополі триває підготовка і медичних закладів. За словами міського голови Тернополя, одні медзаклади займатимуться лікуванням хворих на коронавірус, інші, за потреби, надаватимуть допомогу хворим та потерпілим. Також проведені необхідні заходи по створенню запасів медикаментів та  матеріалів для перев’язок.

Сергій Надал закликає тернополян бути особливо уважними та обережними: «Ще раз розкажіть про правила поведінки своїм дітям. Заспокойте батьків. Якщо ви стали свідком провокації, помітили залишеними підозрілі предмети, одразу телефонуйте у поліцію – 102. Ми разом, тому ми сильні. Ми – переможемо! Україна переможе! Слава Україні!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ