Сергій Надал: Маємо бути готовими до екстренної евакуації тернополян в разі військових дій

0
496

У школах та дитячих садках Тернополя проводять навчання з екстреної евакуації дітей

Важливо

У дошкільних навчальних закладах та школах Тернопільської міської територіальної громади провели спеціальні навчання з метою вдосконалення практичних навичок з екстреної евакуації у випадку надзвичайної ситуації.

Практичні навчання

За словами, міського голови, керівництво школи, і вчителі, і діти мають бути готовими швидко та безпечно евакуюватися.

«У зв’язку із можливою російською агресією у місті проводять ряд додаткових безпекових заходів, серед яких – підготовка дорослого населення, а також підготовка наймолодших тернополян. Зокрема, сьогодні у Тернополі та в усіх селах, які належать до Тернопільської громади, відбувся загальноміський захід – навчальна евакуація учнів зі шкіл та дитячих садочків у випадку надзвичайної ситуації. Це робиться з метою відпрацювання на практиці як реально відбуватиметься вихід людей з приміщення та наскільки готові приміщення для укриття. До цього, зокрема, мають бути готовими і керівництво школи, і вчителі, і діти», – заявив Сергій Надал.

Високий рівень готовності

Міський голова особисто взяв участь у навчаннях з евакуації учнів та долучився до інструктажу, який проходив 17 лютого у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

«Приємно бачити високий рівень організації у цій школі – вчителі виходили по черзі, виводили з собою дітей, розміщали їх одразу в укриттях, де є передбачені усі необхідні умови: питна вода, туалетні приміщення, місця для сидіння. Сподіваємось, ми не будемо використовувати ці приміщення і навички з евакуації ніколи, але така практика є корисною, щоб під час екстреної евакуації не було хаосу і все відбувалось злагоджено та згідно з інструкціями», – підкреслив Сергій Надал.

Які ще безпекові заходи проводяться в Тернополі

  • Підготовлено лікарні, поповнено запаси ліків та крові
  • Підготовка та маркування укриттів
  • Нічне освітлення вулиць
  • Цілодобова робота камер спостереження.
  • Працює система тривожного оповіщення
  • Інструктаж та навчання дітей
  • Медичне навчання дорослих
  • Працює лінія психологічної допомоги

Для ознайомлення жителів Тернопільської громади, доступний також методичний збірник «У разі надзвичайної ситуації або війни».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ