Вибір зроблено щодо начальника Тернопільського управління капітального будівництва

0
954
Фото з вільних джерел

Учора в мережі з’явилася інформація про те, що вже оголосили переможця конкурсу на посаду начальника одного з управлінь Тернопільської ОДА. Зокрема, видання Терен з посиланням на сайт ОДА повідомило, що Тернопільська облдержадміністрація оголосила результати конкурсу на зайняття вакантної посади начальника управління капітального будівництва.  Переможцем, з результатом 13,1 балів, назвали Сергія Васильовича Рудяка.

Конкурс відбувся  8 квітня 2021 року відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2021 року № 209/01.02-01.

До слова, сайт Про Те передбачив саме такий результат. Іще першого квітня ми писали про те, що новим начальником Управління капітального будівництва стане давній «дружбан» Труша та його першого заступника Дем’янчука Сергій Рудяк. Про це йшлося у публікації «Першого квітня в Тернопільській ОДА конкурс уже провели і переможця визначили».

А от у групі «Тернопільські плітки» в соцмережі телеграм 15 квітня Сергію Рудяку передбачали іншу долю. Цитуємо текст дослівно: «Свого земляка Сергія Рудяка Труш влаштує начальником управління цивільного захисту ОДА. У Зборові в Рудяка був провал, але родичів і земляків не кидають. На замітку екс-земельнику Рудяку: приміщення управління знаходиться в інвестиційно привабливому районі на вулиці Барвінського».

Як бачимо, інформація на сайті, яку опублікували ще 1-го квітня, виявилася точнішою.  Приємно, що в редакції є аматори мольфари, знавці людських душ і тонкі аналітики. Словом, передбачаємо долю і, головне, майбутні посади. Кого цікавлять посади, консультації надаємо безкоштовно. А якщо ви ще й родич губернатора, то наворожимо, злиємо віск, викачаємо яйця із 200 % гарантією).

P.S. А із Сергія Рудяка могорич. Адже ми першими привітали його з перемогою. Вітання з цього приводу ми опублікували ще 1-го квітня, хоча конкурс відбувся 8-го квітня.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ