Через родинні зв’язки житель Прикарпаття може отримати хорошу посаду на Тернопільщині

0
2296
З власних джерел стало відомо, що невдовзі керівником Зборівської райдержадміністрації стане такий собі житель Івано-Франківської області – Сергій Рудяк. Подейкують, що Рудяк та Володимир Труш – нинішній голова Тернопільської ОДА – родичі. – пише Тернополяни.

Зі сторінки у соціальних мережах відомо, що Сергій Рудяк проживає в місті Івано-Франківськ, одружений, має малолітню дочку, любить збирати гриби, ловити рибу та подорожувати.

З декларації як кандидата на посаду Зборівської РДА відомо, що Рудяк Сергій Васильович зареєстрований у селищі Угорники, що неподалік Івано-Франківська.

За основним місцем роботи в Головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області Сергій Васильович заробив за 2019 рік небагато – 163 тисячі 729 гривень, це по 13 тисяч 644 гривні в місяць, його дружина, працюючи в ТОВ “Науково-виробниче об’єднання геогруп” отримала за рік всього – 13415 гривень.

Не декларує майбутній голова Зборівської РДА ні готівкових коштів, ні рахунків у банках, ні машин та навіть житла.

У декларації є тільки одне нежитлове приміщення у селі Крихівці, Івано-Франківської області, площею 19,8 метра квадратних та дві земельних ділянки – одна в селі Черніїв, площею 611 метрів квадратних, а інша у Микитинецькій, площею 758 метрів квадратних.

Декларацію як кандидат на посаду голови Зборівської РДА Сергій Рудяк подав 27 квітня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ