Тернопільська художниця покаже картини, які стали вагомим доказом у суді в Іспанії

0
175

У п’ятницю, 5-го березня в Тернополі відкриють виставку художниці Марії Ділай «Емоції в картинах». Художниця запрошує журналістів у кафе Stone Street за адресою: вулиця Руська, 18. ( біля Зеленої церкви). Відкриття виставки – о 18. 30.

Марія Ділай презентуватиме картини, в яких зобразила емоції і поведінку людей. Це –

щастя і страх. Відкритість і маніпуляції. Любов і зрада. Основну увагу Марія приділяє маніпуляціям. Каже, що нами маніпулюють повсюди і ми навіть не помічаємо цього. Деякі полотна мають свою історію в судочинстві – стали вагомим доказом під час суду в Іспанії. Роботи Марії представили у суді в Малазі, в колегії адвокатів Іспанії і колективних виставках.  У Європі Марія стала першою художницею, яка в живописі порушила тему психічного насилля.

Після тривалої перерви Марія має що розповісти і журналістам, і поціновувачам мистецтва. Кілька років прожила в Європі. У 2018 році показала свої роботи на виставці, яку організували за підтримки Асоціації жінок Іспанії. Через пензель продемонструвала, з чим у житті стикається жінка. Чим захоплюється. Що відчуває. Що і в яких обставинах переживає.

Також Марія Ділай презентуватиме свої картини на футболках і сумках.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ