У Хмельницькому є люди, які не вміють читати, але мають багато грошей

0
303

Кілька днів тому у публікації «Жителі Хмельниччини добровільно віддають свої кошти шахраям» мова йшла про те, що жителі Хмельницької області доволі легко віддають свої гроші шахраям. Попри це, трапляються люди, які не роблять ніяких висновків з чужих помилок і продовжують втрачати свої заощадження.

Тільки минулої доби ще семеро жителів Хмельницького стали жертви шахраїв.

Не дивно, коли шахраям вдається обманути людей старшого віку. Але цього разу на гачок «спіймався» двадцятирічний житель обласного центру. Йому повідомили про блокування банківської картки і він розповів незнайомцю усі реквізити. Картку «розблокували» на 7 тисяч гривень. А ось 54-річний хмельничанин за такою ж схемою втратив 9811 гривень.

Ще дві жительки обласного центру втратили гроші, намагаючись продати через інтернет якісь товари. Одна торгувала меблями, інша – кавомашиною. Перша позбулася 36 тисяч гривень, друга – 8 тисяч.

А дві пенсіонерки намагалися відкупити своїх синів від відповідальності за скоєне ДТП. 79-річна хмельничанка віддала шахраям 30 тисяч гривень, а 72-річна -150 євро і 700 доларів.

І, нарешті, хоч щось нове у цих схемах. До 22-річного хмельничанина зателефонував невідомий і повідомив, що збирає гроші за оренду приміщень святкового ярмарку на вулиці Проскурівській. Чоловік одразу заплатив 5800 гривень.

Усього шахраї за добу виманили 120 тисяч гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ