На Тернопільщині шахраї телефонують бізнесменам від імені податківців та вимагають гроші

0
23

Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що на мобільні телефони суб’єктів господарювання Тернопільщини надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші. Зокрема, шахраї телефонують начебто від імені керівництва ГУ ДПС у Тернопільській області з номеру +38(063)063-78-69 та вимагають у суб’єктів господарювання перерахувати їм кошти.

Такі ситуації виникали й раніше і не припиняються навіть під час війни. Поки свідомі громадяни стали на захист своєї країни, шахраї продовжують займатися протизаконним виманюванням грошей.

Звертаємо увагу, що з метою легкої наживи зловмисники можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки та картки різних банківських установ та представлятися іншими посадовими особами податкової служби області.

Про факти шахрайських дій просимо повідомляти органи національної поліції (тел. 102) або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДПС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «5»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ