Мешканців Хмельницького закликають взяти участь у благоустрої громади

0
98

З 1 квітня по 1 травня триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Хмельницької міської територіальної громади. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин, – повідомляється на сайті Хмельницької міської ради

Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій доручено провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.

Очільникам підприємств, установ та організацій інших форм власності, рекомендовано провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій, з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.

Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час місячника належить виконати відновлювальні роботи в місцях порушення об’єктів благоустрою (проїжджі частини вулиць, тротуари, газони та зелені зони), здійснити підсів трави та посадку нових дерев та кущів.

Також в рамках місячника санітарної очистки та благоустрою буде проведено прибирання у мікрорайонах, приватному секторі міста та старостинських округах громади.

Запрошуємо мешканців взяти активну участь в благоустрої нашої громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ