Навіть конкуренти визнають, що не зможуть перемогти Олександра Симчишина на виборах міського голови Хмельницького

0
5628

До початку місцевих виборів залишилось всього півтора місяця. Поки в одних регіонах кандидати на посаду мерів уже розпочали боротьбу, в інших – ще навіть не відомі імена всіх претендентів. І причина не в тому, що партії створюють інтригу. Виявилось, що для кандидатів від національних партій дуже непросто скласти конкуренцію місцевим “вкоріненим” елітам, – пише Цензор.Нет

У Хмельницькому склалася досить прогнозована ситуація,  про яку навіть наближене до керівництва партії “Слуга народу” джерело Цензор.НЕТ висловилось так:

“Де, зрозуміло, що шансів немає – це Хмельницький. Там у чинного мера практично 93% підтримки…”.

Чинний мер Хмельницького Олександр Симчишин дійсно має чудові шанси бути переобраним. Як і у 2015 він, скоріше за все, піде на вибори від ВО “Свобода”. І це попри те, що у пана Олександра є і власний проєкт – політична партія “Команда Симчишина”.

Втім, ця партія зареєструвала обласну регіональну партійну організацію лише у серпні, та й сам мер каже, що “фамільний” проєкт – неполітична історія. “Туди входять і “свободівці”, і активісти, і волонтери, бізнесмени і прості містяни. Всі вони надалі змінюватимуть Хмельницький і район” – цитує Симчишина Незалежний громадський портал”.

Взагалі-то у політичних кулуарах Хмельниччина вважається вотчиною сім’ї Герег. Чи висунуть вони і “Батьківщина” (яка, подейкують, у області зараз є своєрідним дахом для політичних, і не тільки, амбіцій Герег) свого кандидата?

Скоро дізнаємося – як і про імена інших кандидатів (вони якось не поспішають заявляти про себе). Одне начебто зрозуміло: серйозних конкурентів у Симчишина на цих виборах не буде.

Наталія Роп, Євген Кузьменко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ