Руслану Марцинківу прогнозують перемогу вже у першому турі на виборах міського голови Івано-Франківська

0
1077

До початку місцевих виборів залишилось всього півтора місяця. Поки в одних регіонах кандидати на посаду мерів уже розпочали боротьбу, в інших – ще навіть не відомі імена всіх претендентів. І причина не в тому, що партії створюють інтригу. Виявилось, що для кандидатів від національних партій дуже непросто скласти конкуренцію місцевим “вкоріненим” елітам, – пише Цензор.Нет

Чинний міський голова Івано-Франківська Руслан Марцинків має високу довіру місцевих мешканців і з великою ймовірністю виграє у першому турі. Опитування “Рейтингу” демонструють рівень популярності Марцинківа за 70%. Сам він в інтерв’ю УП так говорить про свій рейтинг: “Станом на сьогодні в місті підтримка у мене відсотків десь 70-75%. Це не означає, що треба розслабитися і нічого не робити, тому що насправді рейтинги – це дуже мінливо”.

Чи є конкуренти у Марцинківа? Ну, принаймні, є ще два заявлені кандидати на посаду міського голови. Від “Української галицької партії” побореться із Марцинківим за мерське крісло 34-річна Наталія Сербин. Вона є заступницею голови “УГП”, волонтеркою, блогеркою та журналісткою. Сербин уже почала робити перші “наступи” на чинного мера і анонсувала обговорення його діяльності за 5 років. “Мер багато робив, але не те, що обіцяв і це вкрадені можливості у франківців, знівельована довіра, не оправданий піар”, – написала вона у Facebook.

Третій кандидат на посаду мера Івано-Франківська – представник “Слуги народу”, юрист-консультант та директор приватних компаній Олександр Богачов. Він почав вести свою кампанію (хоч і насправді не надто активну) після оголошення його кандидатом від “слуг” на з’їзді 31 серпня. Сам Богачов пояснює причину свого балотування десь так: “Моя мета – зробити Івано-Франківськ успішним, багатим, відкритим, креативним, інвестиційно привабливим”.

Наталія Роп, Євген Кузьменко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ