Чому міський голова Хмельницького може постраждати через Володимира Зеленського

0
852

Кілька днів тому Президент України Володимир Зеленський відвідав Хмельниччину. В якийсь момент першому чоловікові в державі раптом забаглося кави. І він пішов в одне хмельницьке кафе.

І пішов не сам. З собою захопив керівника офісу Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка і двох місцевих парубків – голову Хмельницької ОДА Дмитра Габінета і міського голову Хмельницького Олександра Симчишина.

Кави вони випили, але як зясувалося при цьому порушили ряд карантинних обмежень. Керівник закладу не мав права впускати відвідувачів у середину, а за столом їх мало бути четверо, а вмістилося аж шестеро.

Пори те, що Віктор Ляшко доводив, що все було в рамках правил, правоохоронці вирішили по іншому. І склали на Володимира Зеленського адмінпротокол. І не лише на нього, а й на всіх, хто був з ним у кафе.

Тепер цю справу має розглянути суд. Якщо там вирішать, що порушення таки було, то гості Хмельницького, а також Габінет з Симчишиним можуть заплатити штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ