Чому влада змушує українців робити те, чого не робить сама (фото)

0
1579

Пригадуєте як під час відвідин Хмельницького Президент України Володимир Зеленський і з ним ще п’ять чоловік пили каву в одному місцевому кафе? Вони тоді порушили доволі багато карантинних заборон. Їх пустили в середину закладу, хоча не мали права цього робити. За столиком їх сиділо шестеро, а мало бути четверо.

Цікаво те, що серед кавоманів була присутня людина, яка б першою мала дотримуватися усіх вимог, бо вона сама їх придумала. Мова йде про головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Пізніше п’ятьох чоловік з цієї компанії оштрафували, а Володимир Зеленський на якого рука у судді не піднялася, повідомив, що сам перерахує кошти на рахунок закладу.

А вчора у Миколаєві лідер партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко і голова цієї ж фракції у Верховній раді Давид Арахамія у доволі цинічній формі з’ясовували чи припаде до вподоби одна місцева «сосна» головному дроворубу країни. Але мова зараз не про вульгарність цих чоловіків.

Між ними нема соціальної відстані у півтори метри. І масок на них також нема.

Тобто нас без маски не пустять ні в магазин, ні на ринок, ні в громадський транспорт, а їм маски без потреби. Ми повинні триматися один від одного якомога далі, а вони сидять собі рядом і дихають один другому у вухо.

Це що виходить – вони безсмертні, чи знають щось таке, про що нам не кажуть?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ