На Хмельниччині карантинні правила повинні виконувати тільки прості люди

0
406

3 квітня цього року у Камянці-Подільському  водія «VOLKSWAGEN LT 35» на проспекті Грушевського зупинили поліцейські. Було це о 16 год. 55 хв. Водій не порушував правил вуличного руху, він просто перевозив пасажирів. Але людей у салоні було трішки забагато.

Салон цього транспортного засобу розрахований на 19 сидячих місць, а пасажирів було 12. А зв’язку з карантинними обмеженнями їх мало бути усього 9.

Словом справа ця дійшла до суду. Суддя ситуацію розглянув і вирішив, що водій таки винен. Чоловіка оштрафували на 17 тисяч гривень.

А кілька днів тому в одну хмельницьку кав’ярню зайшло кілька чоловіків. Посиділи трішки, посмакували запашним напоєм і пішли далі, вирішувати свої справи. Був серед відвідувачів закладу і Президент України Володимир Зеленський.

Здавалося що тут такого? А хоча б те, що згідно з карантинними обмеженнями, приймати відвідувачів усередині закладам громадського харчування дозволили лише від учора.

Сам Володимир Зеленський заявив, що якщо він порушив якісь правила, то готовий заплатити 17 тисяч штрафу. Але на його захист одразу встав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Той наголосив, що під час відвідин закладу були дотримані усі санітарні норми. А в нормах цих сказано, що офіціанти мають бути у захисних масках і рукавичках. А за столом повинні сидіти не більше 4 чоловік.

А тепер ще раз уважно гляньте на фото. Це що виходить? Поліцейські у маршрутці зуміли дорахувати до 12, а головний санітарний лікар навіть до 6 порахувати не вміє?

Чи просто у нашій країні закон писаний не для всіх?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ