Як народні депутати від Прикарпаття відреагували на стихійне лихо, яке охопило регіон

0
2061

Жителям Івано-Франківської області зараз не позаздриш. В регіоні справжнє стихійне лихо – затоплені цілі села, знищені дороги і мости, є загиблі.

А як же на все це реагують люди, яким прикарпатці довірили представляти свій регіон у Верховній раді?

Щоб довідатися про це, варто переглянути що публікують у ці дні прикарпатські нардепи на своїх сторінка у мережі Фейсбук.

Олена Вінтоняк пише, що уже підготували звернення до Президента і прем’єр-міністра щодо виділення коштів на ліквідацію стихійного лиха. А ті, у свою чергу, тримають руку на пульсі і вживають заходи щоб допомогти людям.

Оксана Савчук повідомила, що бере участь у виїзному засіданні з питань з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якому присутній прем’єр-міністр.

А ось Ігор Фріс не просто був присутній на цій нараді, а одразу після неї виклав свій план дій, який передав Віталію Федоріву. Головне у цьому плані забезпечення людей продуктовими наборами, питною бутильованою водою, моторними човнами і насосами для відкачування води.

Едуард Прощук повідомив, що Івано-Франківську область відвідають прем’єр-міністр і міністр внутрішніх справ.

Олександр Матусевич розповів, що також взяв участь в нараді і запевнив, що як народний депутат тримає ситуацію на контролі.

Зіновій Андрійович звернувся доПрезидента та Прем’єр-Міністра України, щодо негайного виділення додаткових коштів для швидкого подолання наслідків стихійного лиха!

А ось Василь Мокан вчора привітав зі святом держслужбовців. Про стихію жодної згадки.

Не згадав про неї і Андрій Іванчук. Він навіть держслужбовців не вітав. Останній запис на його сторінці привітання з Днем медика.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ