Жителі Хмельницького ледь не кидаються під колеса тролейбуса, щоби добратися на роботу (фото)

0
3414

У зв’язку з карантинними обмеженнями у багатьох жителів Хмельницького виникають проблеми під час добирання на роботу і з роботи. Про це, зокрема, розповіла Ольга Валькова.

Жінка пише:

«Як добратися до місця роботи? Це питання щоранку є головним для багатьох мешканців нашого міста. Якщо раніше на кінцеву Раківського мікрорайону сходилися і з’їжджалися з ближніх зупинок, то тепер навіть мешканці району Заготзерно, щоб потрапити в центр міста на роботу, змушені спочатку їхати на кінцеву, аби влізти в тролейбус або маршрутку.

“Бої без правил”, “хто сильніший і нахабніший, той і перший”, штовханина і суперечки, злість і приниження – все це відчувають на собі ті, хто змушений користуватися громадським транспортом. Про черги, цивілізований підхід до цієї потреби годі й мріяти! Люди, які ризикують запізнитися на роботу і отримати за це догану, кидаються під колеса тролейбусу. Так недалеко й до нещасних випадків…

Ввечері друга частина марлезонського балету: дорога додому, яка, як правило, суцільний негатив. Раніше, їдучи у вщент забитому тролейбусі або маршрутці, про себе читала вірші. це заспокоювало і відволікало від гризні і суперечок. Зараз і поезія безсила.

Ризикуємо стати психопатами, адже проблем на наші голови і так більш ніж достатньо.

Декларуючи карантинні обмеження (увага на фото: соціальна дистанція!), ризикуємо отримати нервовий зрив, який, як бачимо, також передається повітряно-крапельним шляхом, і маска від нього не врятує.

Де великі автобуси (52, 2, 51)? Їх ранком взагалі не видно!

Може, зранку і ввечері продовжити маршрути 14, 15а до Раківського мікрорайону?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ