У Хмельницькому оновили чи не найбільшу в Україні амбулаторію сімейної медицини (фото)

0
853

Про чергове оновлення в амбулаторії сімейної медицини розповів на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Амбулаторія №3 міського ЦПМСД №2, що у мікрорайоні Гречани найбільша в місті та області і, можливо, навіть найбільша в Україні. Вона фактично обслуговує мікрорайон до 30-ти тисяч мешканців та розташована у приміщенні площею майже тисячу квадратних метрів. Зараз тут 25,5 тис. підписаних декларацій. В цій амбулаторії своя лабораторія, свій дитячий басейн, який відновив роботу в 2016 році.

З минулого року тут почалося серйозне оновлення – зроблено повну термомодернізацію з утепленням фасаду, капітально відремонтовано 11 кабінетів сімейних лікарів та педіатрів, приміщення лабораторії, кімнату матері і дитини, приміщення туалетів, облаштовано туалет для людей з обмеженими фізичними можливостями, коридор, залу очікування.

Придбано нове медичне обладнання, окремо 19 сумок з спеціальним обладнанням для кожного лікаря. Зроблено благоустрій території. Вартість зовнішніх та внутрішніх робіт 2,7 млн грн.

Протягом цього року вже відкрили або капітально оновили 4 амбулаторії – на Трудовій, Зарічанській, Гречка і Курчатова. Завершуємо роботи ще на 3: на Проспекті Миру, Камянецькій і Повстанській.

Загалом в місті 25 амбулаторій».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ