Багатодітна сім’я з Хмельниччини просить допомогти купити ліжка і старий комп’ютер

0
4896

Хочемо розповісти про чудову та дружню багатодітну родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах. – повідомляють у спільноті «Хмельниччина без сиріт».

Мама сама виховує 5 діток, залишилася вдовою, через відсутність роботи в селі, а особливо офіційної, соціальних виплат не отримує.

Мають своє господарство (коник, город, дві корівки), з якого отримують невеличкий дохід. Але що це за кошти для такої великої родини, особливо якщо всі дітки ще навчаються в школі?

Жінка та діти дуже працелюбні, без шкідливих звичок, крутяться, як можуть аби забезпечувати родину.

Окрім навчання діти мають ще безліч обов’язків по господарству: привезти води та дрова, поносити це все, розтопити аби в хаті було тепло та багато іншого.

В дворі є криниця, але там нема води, пропала, як і в багатьох в селі. Тому, на коні їздять з бочками далеко по воду.

Мама просить допомогти продуктами, а для діток потрібне взуття та спальні місця: для менших – двоярусне, та окремо ліжка для старших дітей.

В хаті потрібний терміновий ремонт, мама сама не може це все витягнути фінансово. А для цього треба шпалери та лінолеум або хоча б коврики.

Також, в цей період карантину, дуже потрібний комп’ютер, щоб дітки могли навчатися дистанційно (не обов’язково новий, але в робочому стані), бо в них взагалі немає ніякої змоги придбати та навчатися.

Нехай Господь благословить кожного кому не байдужа доля дітей та кожне милосердне серце!

Будемо вдячні за фінансову допомогу та підтримку для родини:

Розрахунковий рахунок: АТ КБ “ПРИВАТБАНК” Код банку 315405, ЄДРПОУ банку 14360570 Рахунок ГО “Обєднання Хмельниччина без сиріт” №UA713154050000026005052326264, ЄДРПОУ 43354442.

А також, для зручності перерахунку:

Картка ПриватБанку: 5167 9851 0016 3534 Т. Воронцова (голова організації).

В призначенні, будь ласка, вказуйте: ” благодійна допомога для багатодітної родини”

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ