Чому не варто ставити плюси під постами про збір коштів на лікування

0
14521

Сьогодні у соціальних мережах доволі часто можна побачити пости про збір коштів. Просять допомогти хворим дітям чи дорослим, багатодітним сім’ям, які потрапили у скрутне матеріальне становище. Збирають гроші на лікування тварин. Доволі часто люди під такими постами ставлять плюси. А робити цього не варто.

Чому саме пояснюють у спільноті «Допомога діткам Київ».

Плюси у коментарях не тільки не допомагають у зборі грошей, а навіть шкодять.

По-перше, коли велика кількість плюсів, то фейсбук розцінює це як спам і видаляє сам допис.

По-друге, деякі думають, що плюси це значить перераховані кошти, бачать багато плюсів і думають, що коштів і так перерахували достатньо, значить конкретно в цьому зборі допомагати не потрібно.

А по-третє, для батьків хворих діток плюси як хрестики викликають дуже неприємні асоціації.

Якщо ви хочете допомогти, але не маєте матеріальної можливості, зробіть репост поста, напишіть пару слів в коментарях від душі. Всього пару слів з побажаннями здоров’я, це ж зовсім не важко і часу займе не більш, ніж поставити плюсики.

Спасибі величезне всім, хто не проходить повз таких постів про допомогу. Хто щиро намагається допомогти. Але, будь ласка, допомагайте з розумом, щоб це не було ведмежою послугою.

І ще, не бійтеся маленьких сум, не думайте, що ваших 2-5 грн не врятують ситуацію. Адже океан наповнений краплями. Подумайте, можливо ваші перераховані 2-5-10 грн допоможуть комусь закрити мільйонний збір.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ