Тернополянин піде під суд за те що пригостив знайомого дорогим віскі

0
527

47-річний тернополянин захотів випити. Ну з ким не буває? Всі ми люди, а час зараз важкий – усілякі неприємності, коронавіруси та інші негаразди. А алкоголь, подейкують, допомагає трішки знімати стрес.

Отже пішов чоловік в магазин. Ось тільки халепа яка трапилася – гроші взяти забув. Що не завадило йому прямим ходом відправитися у відділ елітного алкоголю. А там йому припала до душі пляшка віскі вартістю майже 600 гривень. І то так припала, що розлучатися з нею йому не захотілося.

Сховав чоловік віскі і пішов на вихід. Не знаю куди дивилися охоронці, можливо новини в Інтернеті моніторили, але віскі чоловік з магазину таки виніс.

Попри те, що охоронців йому обминути вдалося, камери відеоспостереження виявилися більш пильними. І чоловіка почала розшукувати поліція. І розшукала таки. Але трішки запізно.

Не відомо точно у чому там справа, можливо у героя цієї історії є певні моральні принципи, але пити на самоті навіть такий дорогий напій він не захотів і пригостив ним знайомого. Словом коли правоохоронці прийшли затримувати чоловіка, від віскі залишилася лише порожня пляшка.

А ось як йому жити далі буде вирішувати суд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ