Вбивці двох пенсіонерів з Хмельниччини до кінця життя будуть сидіти у в’язниці

0
1174

Ця моторошна подія трапилася ще 16 квітня 2018 року. Того дня біля другої години ночі рятувальники отримали повідомлення про пожежу у селі Солобківці Ярмолинецького району.

Під час гасіння пожежі було виявлено тіла двох людей – 82-річної власниці будинку і її 70-річного знайомого. На тілах обох було виявлено ознаки насильницької смерті. Тобто мова йшла про подвійне вбивство і підпал щоб приховати злочин.

Спочатку кількість підозрюваних у цьому жахливому злочині сягала майже 70 осіб. Але з часом правоохоронці дійшли до висновку, що злочин вчинили двоє чоловіків – 1990 та 1993 років народження. Обоє працювали різноробочими у місцевого підприємства.

Затримати підозрюваних вдалося не одразу – вони певний час переховувалися на території Житомирської області. Саме там їх і затримали.  З’ясувалося, що добряче випивши, чоловіки вирішили пошукати ще грошей. Але в будинку у стареньких змогли розжитися лише парою колонок і мобільним телефоном. Після чого вбили пенсіонерів і підпалили помешкання.

Спочатку їм визначили покарання у вигляді 14 і 15 років позбавлення волі. Але після розгляду апеляції, суд вирішив, що вони повинні до кінця життя сидіти у в’язниці.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ