На Прикарпатті жінка готова жити у прокуратурі, бо поліція не хоче її захищати

0
412

Більше трьох тижнів жителька села Вікно Городенківського району Івано-Франківської області просить правоохоронців надати їй охорону, оскільки вона отримує погрози вбивства від колишнього співмешканця.

Два роки тому також у липні громадянин Туреччини утримував героїню цієї розповіді у заручницях. Так він намагався добитися того щоб вона знову почала з ним жити. Тоді поліція провела цілу спецоперацію і звільнила заручницю. Чоловіка ж затримали.

Суд визначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на чотири  роки і виплати 15і 30 тисяч компенсації матеріальної і моральної шкоди. Грошей цих турок так і не виплатив.

Жінка ж запевняє, що чоловік навіть перебуваючи за гратами продовжує їй телефонувати і погрожує вбити. А нещодавно до неї підійшов якийсь незнайомець і повідомив, що тільки-но звільнився і сидів з турком в одній камері. А якщо вона не забере заяву, то дуже погано буде не лише їй, а й дітям.

Ухвалу про надання цілодобової охорони суд виніс ще 10 липня. Але жодного правоохоронця поруч із собою жінка так і не побачила. Тому вона і звернулася в прокуратуру Івано-Франківська. А там відповіли, що ухвалу надіслали поштою, але вона ще не надійшла. Попри це прокурор мав на цю тему розмову з керівництвом поліції. Але там пояснили, що всі працівники зараз на навчаннях, тому жінці доведеться ще якийсь час побути без охорони.

Тим часом налякана жінка переховується у знайомих і готова навіть переїхати разом з дітьми жити у приміщення прокуратури лише щоб відчувати себе у безпеці.

Джерело – Бліц Інфо

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ