На Хмельниччині власники ресторану майже 20 років тримають ведмедя у маленькій клітці (фото)

0
4339

Цей допис, який швидше нагадує крик душі, виклала на своїй сторінці у Фейсбук Елена Юркова.

«Друзі! Пост такого типу пишу вперше!

Думала над цим ще минулого року, але остання крапля в цих фото. Моя знайома зробила ці знімки сьогодні.

Невже у власників ресторану “Колиба” (мова йде про ресторан “Смачна Колиба” у Кам’янець-Подільському) не розривається серце від того в яких умовах вони тримають цю тварину…

Не перестаю дивуватися людській жорстокості, наскільки люди безсердечні і черстві…
Мало того що ця тварина живе в клітці 2×2 метри, понад 18 років, та ще й голодає… Розумієте – ГОЛОДАЄ!!!

В мене напрошуються одні мати до цієї ситуації, адже не повинно цього бути в 21 столітті. НЕ ПОВИННО! Ми живемо в центрі Європи, їздимо на машинах, їмо смачну їжу, подорожуємо і живемо повноцінним життям. Скажіть мені будь ласка, чого ця тварина повинна жити так? Чому? Я не заходжу пояснення.

БО якийсь “панок” так захотів щоб приманювати клієнтів в свій ресторан? Чи як?
Чи щоб клієнти випивали і в цьому стані знущалися з тварини? Бо наскільки я знаю, це питання піднімали в 2019 році відвідувачі закладу, і ті які просто проїжджали повз. Збирали підписи, говорили з власником, звертались до зоозахисників – результату НУЛЬ.

Друзі, я попросила ці фото щоб ми всі разом об’єднались і визволили з неволі тварину і просто не дали йому померти голодною смертю. Адже я не думаю, що власники закладу аж дуже переживають з цього приводу.

Я прошу вашої ДОПОМОГИ, не будьте байдужі. Зробіть репост собі в сторіс, хто має можливість підключити до цієї справи зоозахисників, прошу допомоги правоохоронних органів і всіх кому не байдужа доля тварини, яка у в’язниці майже чверть століття…»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ