Стало відомо, чому міському голові Камянця-Подільського не потрібно їхати у Польщу збирати полуницю

0
9482

В Україні підходить до завершення кампанія електронного декларування. У зв’язку з корона вірусом кінцевий термін подачі декларацій відтермінували до 1 червня. Попри те деякі чиновники і політики вже поділилися з громадськістю інформацією, як тяжко їм живеться у час, коли закінчується епоха бідності.

Кажуть, рахувати чужі гроші ознака поганого тону. Але ж гроші, які отримують ці люди, певною мірою і наші з вами, адже отримують вони їх з тих податків, які ми сплачуємо. Тому не будемо звертати увагу на такі умовності і трішки підглянемо у чужий гаманець.

Ось міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Євстафійович Сімашкевич також нічого приховувати не став. Є у нього квартира, площею 106 квадратних метрів. Квартира, щоправда, чомусь знаходиться у Хмельницькому. Там же і маленький гараж – площа 19 квадратів.

У Михайла Євстафійовича ще є дружина, яка володіє земельною ділянкою і будинком, але то їх сімейні справи і нас вони не стосуються.

Взагалі як для міського голови у пана Сімашкевича надто мало нерухомості. Але і з рухомим майном у нього не так щоб дуже. Бо кого сьогодні здивуєш мотоциклами «Ява», 1975 року випуску, «Урал», 1986 року і ИЖ, 1952 року. Щоправда є ще автомобіль, але то також вже практично музейний експонат – ГАЗ «20 Победа», 1954 року.

А ось з зарплатою у міського голови справи йдуть трішки краще. В 2018 році він отримав 531774 гривень за рік. І ще 95 тисяч гривень пенсії. А минулого року прийшло покращення і зарплата трішки зросла – вже 639401 гривень.Трохи більше 53 тисяч гривень на місяць. Зросла відповідно і пенсія – 108532 гривень.

Якщо позаминулого року Михайло Єфстафійович зберігав на банківських рахунках трохи більше 23 тисяч гривень, то вже минулого року ця сума зросла майже до 60 тисяч.

Словом при такій зарплаті на заробітки їхати нема потреби. Бо в Україні найкращий бізнес то таки бути ближче до влади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ