Одна з кращих службових собак України допомогла пенсіонерці з Хмельниччини повернути вкрадене майно

0
1172

36-річний житель села Демшин Камянець-Подільського району Хмельницької області вже притягувався до кримінальної відповідальності за злочини пов’язані з наркотиками. Але виправлятися чоловік і не думав. Більше того нещодавно він вирішив обікрасти жительку цього ж села.

Не відомо на що розраховував зловмисник, викравши у 75-річної жінки акумулятор і велосипед, а ось на що він точно не розраховував, що на місце злочину привезуть вівчарку Кайну.

Собака одразу ж взяла слід і привела поліцейських до оселі викрадача чужого майна. Тепер йому доведеться відповідати ще й за майновий злочин.

Щодо вівчарки Кайни, то вона одна з кращих службових собак України. Минулого року на відкритому чемпіонаті Нацполіції з багатоборства кінологів Кайна і кінолог Костянтин Чемерис стали кращим тандемом із пошуку стріляних гільз. Показали вони доволі високий результат і під час затримання правопорушника. У підсумку ця пара стала шостою з 41 учасника.

А в лютому минулого року неподалік села Гуменці Кам’янець-Подільського району Кайна за 15 хвилин знайшла чоловіка, який заблукав у лісі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ