«Ви боржник – перше, що чуєш», – тернополянам масово відключають електроенергію

0
626

Тернополянка Інна П. три дні була без електрики через заборгованість 243 гривні. Обурюється, що про відключення електроенергії її ніхто не попередив.

– Вони сказали, що поштою висилали, – розповідає жінка. – Я пошту перевірила. Нема. А підключають потім не відразу. Лишають собі 3 дні. Тобто, попередити вони три дні не мають – махнули і виключили. А щоб включили за твої ж гроші, мусиш три дні чекати.

Жінка розповідає, що в такі ситуації потрапляють багато тернополян.

– Таких людей, як я, багато було, – продовжує. – Зверталися в абонентський відділ на вулиці Івана Франка. Сидять в тих боксах, що не достукаєшся. Таке враження, що від людей ховаються. Не організація, а гетто якесь. Бо приходиш і стаєш безправним. Тебе відключили. Ти апріорі винен. Про те, що то не сума – нікого не цікавить. Абонентський відділ хамить. Тільки одна нормальна жінка виявилася там. Інженери – хамлять. Люди в них безправні. Ви боргуєте. Про що ще з вами говорити? Ви боржник – перше, що чуєш. Не у вас заборгованість, а ви – боржник. Так от з порогу. Термін для подачі показників – щось три дні. Ніякої роз’яснювальної роботи. Нічого.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ