З початком навчального року тернопільські школярі вчитимуться при свічках?

1
247

світлоВи вважаєте, що комунальні послуги сьогодні дорогі? Вам здається, що сплачуєте за них забагато? Для вас їх вартість давно стала не підйомною? А кого хвилює, що ви там думаєте?

До початку навчального року уряд приготував черговий подарунок – вартість електроенергії зросте на 25 відсотків. Отже ви використовували 100 кВТ/год на місяць і сплачували 0,57 гривні? Тепер вам це обійдеться у 0,714 гривні. 0,99 грн. платили раніше ті, хто «брав» від 100 до 600 кВт/год. З 1 вересня – 1,29 грн. Ті ж, хто економити не любив і використовував більше 600 кВт/год на місяць, платитимуть 1,638 грн. замість 1,56.

Як не дивно, але урядовці наші пошкодували багатодітних і прийомні сім’ї, будинки сімейного типу – для них встановили тариф 71,4 гривню на місяць, незалежно від кількості спожитої електроенергії.

Ця новина зіпсувала вам настрій? Даремно хвилюєтеся. З 1 березня наступного року уряд обіцяє знову підвищити ціни на електрику. А як показує досвід – тепер автоматично зростуть ціни на опалення і воду.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ