Більшість тернополян виступають проти чергової забудови у парку імені Шевченка

0
938

Тернопільська міська рада дуже хоче почути думку жителів обласного центру щодо облаштування рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу (в парку ім. Т. Г. Шевченка від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля»).

Там планують створити зону відпочинку із спортивним та дитячим майданчиком, закладами громадського харчування, душовими кабінами і роздягальнями. Також новостворений об’єкт хочуть декоративно озеленити і встановити фонтани для циркуляції води в ставі, щоб запобігти її цвітінню.

Протягом 31 дня тернополяни можуть висловити свою думку щодо цього об’єкта. Опитування проводять на платформі «Електронні консультації та опитування». Розпочалось воно 2 травня.

На сьогодні уже є майже 100 коментарів. Що цікаво, практично усі, хто вирішив висловити свою думку, виступають проти цього будівництва.

Люди мотивують це тим, що тернопільські парки і так уже стали значно меншими за площею і не варто забудовувати ще одну зелену ділянку. Якщо ж і справді є інвестор, який готовий вкласти у це гроші, то можна знайти якесь інше місце. Бо для чого будувати басейн біля озера, та ще й у тому місці, де всі і так відпочивають. Крім того, коментатори зауважують, що не вказані точні параметри облаштованої зони. А, отже, можуть забудувати пів парку.

Хоча дехто і підтримує цю пропозицію, мотивуючи тим, що у Тернополі попри наявність озера, насправді не дуже є де культурно відпочити. А такий об’єкт буде приваблювати і туристів, і місцевих жителів. Бо це таки краще, ніж ота закинута ділянка, на якій вечорами підлітки розпивають пиво.

Обговорення закінчиться 2 червня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ