Чому у Тернополі люди ненавидять продавців петард

1
643

Багатодітна тернополянка на своїй сторінці у Фейсбук написала пост ненависті стосовно продавців петард. На те у неї є свої причини.

«Щиро бажаю продавцям петард, щоб ваш (чи вашого колеги з цього сумнівного бізнесу) товар колись попав вам в око/голову/кишеню/сумку! Ну чи пальці відірвав чи кисть руки повністю. От дуже щиро бажаю, від всього серця. Мені колись кинули в сумку петарду, але, якимось дивом, я її скинула і та фігня розірвалася в мене під ногами. 25 років минуло, а я страшенно боюся всякої піротехніки.

Сьогодні син (12 років) дзвонить після шкільної дискотеки, каже, що стояли з друзями біля школи, підійшли два старшокласника, кинули петарду в їх коло. Добре, що всі встигли відскочити. Ті, що кинули петарду, реготали  і збиралися кидати ще, але прицільніше, щоб в наплічник попасти або в капюшон.

Сину з однокласниками пощастило, бо надійшли дорослі. Не факт, що всім пощастить так само.

Невеличка СІМЕЄЧКА

1 коментар

  1. Аби тільки когось ненавидіти. Ще й крайніх знайшли… Якісь відбиті люди кидають петарди, аде винні продавці петард. Логічно… П’яний водій збив когось насмерть – винний продавець алкоголю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ