Багатодітна тернополянка, яка втомилася від своїх дітей, розповіла вражаючу історію

2
2253
Фото з вільних джерел інтернету

Бувають дні, коли я дуже-дуже сильно втомлююся від моїх дітей. От дуже-дуже. Тоді кожне їхнє “маааам” сприймається як виклик, навіть коли вони мене реально потребують – впала, вдарилася сильно, мама, цьомни. А я не можу адекватно зреагувати. Звісно, оглядаю травми, жалію, цьомаю, при потребі – лікую, переважно, просто ліплю лейкопластир. І кожного разу думаю чи кажу вголос “О, боже, шо таке з вами знов???”

Якось зустріла колишню співробітницю. Їй 38, так як і мені. Старшому сину 19, молодша донечка загинула в 3-4 роки – діти бавилися біля колії і її випадково затягло під поїзд. Потім я пішла в свої довготривалі декрети, довго її не бачила. І от маму мою проводжали і тут – Люда.

Привіталися, вона така: “О, а твоїм скільки, 5 років? Так як моїй. А коли народилися, в лютому, о, на три дні старші за мою”.

Мої туляться до мене, Люда посміхається, але дуже втомлено: “Моя не ходить. 4 роки все було добре, потім щось сталося , кажуть, суглоб руйнується в тазі, операції робили, нічого не допомагає, на руках в двір виношу. А ти як, діти здорові? Головне, щоб здорові були.” Всьо. Нє, я далі втомлена, мені далі набридло кожне “мааам, мені тут голуб на ногу наступив і крильцем подряпав”, але я дуже вдячна, що мої діти можуть бігати, лазити, стрибати, просто стояти.

Я зрозуміла, що над моєю поведінкою і думками ще думати й думати. Ну і працювати, звичайно.

Невеличка СІМЕЄЧКА2 КОМЕНТАРІ

  1. Хто вам давав право використовувати чужі світлини. На фото моя сім’я!!!Що ви творите!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.