Чим тернополянина дуже здивував Театральний майдан

3
1610

Під час новорічно-різдвяних свят я не був на Театральному майдані – уже й не пригадаю скільки років. Певно більше, ніж 10. Не з якогось принципу чи тому, що щось там не долюблюю. От не ходив і все. І була на це причина. Але про неї пізніше.

А сьогодні пішов. Ялинка на місці, ілюмінація на ній також. Варта вона мільйона гривень чи ні – це інше питання. Людей багато. Дітей багато. Собак також не мало. Коні присутні. Атракціони всілякі і черги до них. А ще кавою пахне. Дуже пахне.

Але не це мене вразило. На майдані не «стріляють». Саме так. Коли я був там востаннє, то від вибуху усіх отих петард можна було слуху позбутися. Суцільна канонада. Там не те що когось, а себе почути не можна було. З того часу я у ці святкові дні на Театральний майдан – ні ногою.

А сьогодні таки пішов. І не почув вибуху жодної петарди. Не знаю, чим це пояснити – мода минула? Ми таки стаємо вихованішими і культурнішими? Рейди поліції з виявлення точок продажу «вибухових речовин» таки дають результат? Може й усе разом і все у комплексі. Але тепер я знаю, що на Театральний майдан таки можна ходити, не ризикуючи, що тебе «підстрелить» який пришелепкуватий з повною кишенею петард.

Руслан ДОРОТЯК

3 КОМЕНТАРІ

  1. не там Ви слухаєте! гатять петардами по місту, аж куриться! просто йдеш по тротуару – і підскакуєш. або вечеряєш, а в тебе під вікнами – канонада. і до театрального майдану ще дойде бо на кожному кроці торгують фейєрверками і петардами, а з міських владців “ніхто нічого не бачить”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ