Тернополянка організувала благодійну естафету, щоб Миколай прийшов не лише до людей

0
239

На своїй сторінці у Фейсбук тернополянка Таня Басалига пропонує у ці зимові дні згадати про братів наших менших. Вона пише:

«Я люблю котів і собак. Бездомних також. Вони не винні у своєму соціальному статусі. На роботу влаштуватися вони не можуть. Переїхати у іншу країну також. І навіть милостиню попросити у них не вийде. Хоча часто потребують її найбільше. Особливо зараз, взимку, коли на термометрі -С, за вікном гуляє заметіль, а їхні лапи мокрі і холодні.

Тому розпочинаю благодійну естафету #SantaPaws або #Миколай_для_чотирилапих, мета якої нагодувати бездомних котів і собак у час новорічних свят.

Умови:
1. Нагодувати хоча б одну бездомну тварину.
2. Зробити фото із lucky one (щасливчиком) або відзняти коротеньке відео і опублікувати у соц. медіа.
3. Передати естафету – тегнути своїх трьох друзів.

Або
1. Перерахувати кошти на притулок для тварин.
2. І тегнути трьох друзів / знайомих / любителів тварин.

Підказки:
– Як і більшість з нас, вони люблять м’яско, не бутерброди! Субпродукти – це смачний і корисний подарунок!
– Якщо плануєте годувати собаку, пам’ятайте, що у неї скоріш за все є друзі, зграя. Тому 1 кг курячих шийок може і не вистачити.
– Їм холодно. Вони ховаються під сходовими клітками, у
під’їздах, біля котелень. Визначте приблизне розташування тварини наперед, щоб потім відчайдушно не вештатися годинами по вулицях.

От і все! А тепер гайда за хамончиком або фуагра. Все-таки подарунок на свято! А відчуття свята і гарний настрій, як правило, приходять, коли віддаєш.

Буду дуже вдячна за підтримку! І вони також”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ