За скільки у Тернополі можна купити друга, якого ніколи не виженуть на вулицю (фото)

0
917
Мальтезе

Тернопіль належить до міст, у яких ніяк не можуть вирішити проблему безпритульних тварин. Ніби стерилізують і кліпси якісь у вуха чіпляють, а їх кількість на вулицях лише збільшується. І не лише через природне розмноження, доволі часто тут «допомагають» і люди. Візьмуть спочатку додому якесь кошеня чи щенятко, думаючи, що це іграшка. А з часом приходить розуміння, що це не так, що це ще й велика відповідальність, ось і викидають на вулицю.

А я ось вирішив поцікавитися – скільки може коштувати у Тернополі породиста тварина. Зайшов на один відомий сайт, глянув на ціни і відчув легенький шок.

Отже, розпочнімо з котів. За шотландську висловуху «дівчинку» власники правлять 14 тисяч 138 гривень. За абісінського молодого кота хочуть 16 тисяч 845 гривень. Тут варто враховувати, що прадід по батьківській лінії чемпіон світу.

А ось за мейн-куна, у якого обидва батьки чемпіони міжнародних виставок, просять усього 20 тисяч гривень. Чистокровні ж кошенята британської золотої шиншили зі смарагдовим кольором очей обійдуться у 22 тисячі 621 гривню.

Породисті щенята коштують ще дорожче. Японська Акіта-Іну від титулованих батьків коштує 31 тисячу 104 гривні. А ось акіта, але вже американська ціниться дешевше – 28 тисяч 276 гривень. Можливо, тут просто у батьків менше титулів.

Але і це ще не надто дорого. Елітні щенята французького бульдога обійдуться у 42 тисячі 314 гривень. І все ж лідером вартості є мальтезе від дуже красивої пари. За неї просять 56 тисяч 552 гривні.

Зрозуміло, що такі гроші за тварину готова заплатити не кожна людина. Але так само зрозуміло, що такого домашнього улюбленця вже точно на вулицю не викинуть.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ