У Тернополі є злодій, який боїться чоловіків

0
217

Усім тернополянам, які користуються громадським транспортом, варто мати на увазі, що останнім часом кілька пасажирів стали жертвами кишенькового злодія. Хоча правоохоронці не відкидають версію про те, що у даному випадку діє злочинний дует. Що цікаво, один з «партнерів» дитина.

Старшому підозрюваному на вигляд 30 років, одягнутий у чорну куртку і сіру шапку. На зріст близько 170 см, смаглявий. Хлопчику, якого бачили разом з ним, приблизно 7-8 років.

За минулу добу їм вдалося витягнути з кишень і сумок пасажирів тернопільських маршруток майна майже на 26 тисяч гривень. Варто зауважити, що жертвами кишенькарів поки що стають винятково жінки. Чоловіків він чомусь остерігається.

24-річна тернополянка після однієї поїздки у маршрутці позбулася планшету і телефону. У 52-річної жінки вкрали 1400 гривень, а у жительки села Драганівка витягнули 400 гривень.

Правоохоронці закликають пасажирів бути дуже уважними. Якщо ж ви все таки стали жертвою кишенькового злодія, одразу повідомте про це правоохоронців.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ