Тернопільська співачка намагається уникати вічно незадоволених людей

0
437

– Випадковостей у житті нема, і ми зустрічаємо в житті саме тих людей, які нам потрібні, – говорить в інтерв’ю тернопільська співачка Ірина Музика. – Іронія в тому, що ті що нас дратують найбільше, насправді найпотрібніші для нас. Вони наші ліки, наше дзеркало. Мені цікаво спілкуватися з різними людьми. Маю друзів, які перевірені роками. Але намагаюся уникати вічно незадоволених. Тих, які на все нарікають і все їм хтось щось винен – політики, сусіди, співробітники. Ми і тільки ми самі відповідальні за своє життя.

Нас творить оточення. Ми дуже пов’язані один з одним, навіть більше, ніж можемо уявити. Тому спілкуватися хочеться із легкими, цікавими, змістовними, наповненими, діяльними та захопленими життям і своєю справою людьми, аби і собі переймати всі ці риси.

Коли щось іде не так, аби заспокоїтися, Ірина думає, що всі помиляються.

– Що я не єдина така – недосконала, що все це дурниці, про які завтра і не згадаю, і що не варто аж так перейматися, – ділиться співачка. – Зазвичай, це не допомагає. Тоді мушу зізнатися собі, що була надто вимоглива чи прискіплива до людини чи до ситуації. Щиро шкодую про це, прошу подумки вибачення в кого треба, і тоді пропускає. Повертається мир, спокій і гармонія, і коли маю всередині себе такий стан, то всі ті вище перелічені речі, що виводять з рівноваги, просто не діють.

Тому, насправді, не люди, події, поведінка нас дратує і здатна розхитати, вибити, кинути в емоції, а ми самі, наш стан. Хтось мене нервує, бо я нервуюся, я хочу цього, дозволяю цьому колошматити мною в усібіч…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ