“Треба менше вихвалятися”, – тернопільська співачка розповіла про заздрощі

0
601

– Колись відчувала на свою адресу заздрість. І дуже потерпала від того, що спричиняю людям такі душевні муки. Мені то якось менше шкоди від того, а людина потерпає, мучиться від того, що не така, як я. Смішно. Заздрять нереалізовані люди. Той, хто себе реалізовує, розкриває в житті, не має причин заздрити. Він розуміє, що всі ми різні, в кожного свій шлях, і смішно бажати бути кимсь, не собою. – розповіла в інтерв’ю талановита тернопільська співачка Ірина Музика. З часом вона зрозуміла, як не наражати людей на заздрощі.

– Треба менше вихвалятися, менше звертати увагу на себе і свої здобутки, більше цікавитись співрозмовником, і не дати надиманню марнославству та гордощам заполонити своє серце, – продовжує Ірина. – Більше простоти і заздріснику не буде за що зашпортатися в тобі. Вважаю, якщо тобі заздрять – це на твоїй відповідальності, це ти чимось негідним спровокував в людині цю слабкість. Намагаюся працювати над собою в цьому плані.

Водночас, на думку Ірини, варто себе любити.

– Як правильно себе любити? –говорить співачка. – Так, щоб відчутно. Думаю, не варто плутати любов до себе із самозакоханістю чи саможалінням. Просто усвідомлювати, що ти-людина, і достойна людського ставлення. Варто себе розуміти, приймати, прислухатися до своїх справжніх, глибинних потреб і це не має нічого спільного з егоїзмом. Як на мене, любити себе – це бачити себе очима закоханої в тебе людини.

Як і кожній жінці, мені приємні захоплені погляди, увага, приємні слова.Навіть не знаю, чи цього буває забагато. Я, певно, особливо ненаситна до цього, раз поперлися на сцену. Так-так, мистецтво, самовираження, нести людям… бла-бла-бла. Захоплені погляди, аплодисменти, компліменти, безконечні дифірамби (і то щирі обов’язково) – ось що живить, ось що штовхає в професію співаків, акторів, танцюристів.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ