Через тернополянина адвокат рік переховувася від своїх колег

0
99

Тернопільський міськрайонний суд, погодившись із позицією прокурора Тернопільської місцевої прокуратури, задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою адвокату, підозрюваному у поданні завідомо неправдивої заяви про вчинення злочину та наданні неправдивих свідчень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, здійснюючи адвокатську діяльність у місті Києві, будучи добре обізнаним у правовій сфері, у 2015 році подав до правоохоронних органів міста Тернополя завідомо неправдиву заяву про вчинення злочину тернополянином стосовно нього. Працівниками поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування стосовно викладених у заяві відомостей. В подальшому, у цьому ж провадженні зловмисник подав неправдиві свідчення.

Вказане було викрито, в результаті чого розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні вже стосовно самого заявника за ч.2 ст.384 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення тяжкого злочину) та ч.2 ст.384 КК України (завідомо неправдиве показання поєднане з обвинуваченням у тяжкому злочині). Заявник близько року переховувався від органів досудового розслідування, у зв’язку з чим було оголошено його розшук та 21 листопада 2018 року затримано.

22 листопада 2018 року Тернопільський міськрайонний суд, погодившись із позицією прокурора Тернопільської місцевої прокуратури, задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою вказаної особи, визначивши розмір застави. На даний час досудове розслідування завершено.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ